Darüşşafaka’yı var edenlere sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının kaliteli eğitimle değişmesine katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunulmaya devam ediyor.

15 Mart 2016 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın bağışçıları Hanife Yıldız Yüksel, Memnune Apak ve İbrahim Can İplik’e sertifikaları Darüşşafaka Cemiyeti Müzesi’nde gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

Vasiyetiyle Darüşşafakalı öğrencilerin geleceğini aydınlatan Hanife Yıldız Yüksel ve kız kardeşi Memnune Apak’a “Bağışçı Sertifikaları” Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından sunuldu.

Bir öğrencinin Darüşşafaka’daki bir yıllık eğitim giderlerini üstlenerek "Veli Bağışçısı" olan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Can İplik’e (DŞ'93) de “Veli Bağışçı Sertifikası”, Talha Çamaş tarafından sunuldu.

Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı İşlemleri Birimi Yöneticisi Esen Türkmen, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Uğur Demirci, Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Memnune Apak, Hanife Yıldız Yüksel, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin, İbrahim Can İplik

153 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan Hanife Yıldız Yüksel, Memnune Apak ve İbrahim Can İplik’e en içten teşekkürlerimizi sunarız. Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Vasiyet bağışıyla ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya, Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı için ise lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın