Darüşşafaka, yeni "Velileri" ile daha güçlü...

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka’da eğitim gören bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini üstlenerek “Darüşşafaka Velisi” olan hayırsever bağışçılara törenle sertifikaları sunuluyor.
 
Darüşşafakalı A. Müge Özacar, "Darüşşafaka Velisi" 
Bağışlarıyla Darüşşafaka’yı yıllardır destekleyen, 1985 Darüşşafaka mezunu ve aynı zamanda Cemiyet Üyesi olan A. Müge Özacar, yapmış olduğu bağışlarla "Darüşşafaka Velisi" oldu. Özacar’a “Veli Sertifikası”, 1 Ekim 2013 tarihli Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından sunuldu.
 
muge-ozacar-veli_rsz.jpg
Darüşşafaka Veli Bağışçısı A. Müge Özacar ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş
 
Darüşşafaka'nın Bursalı bağışçısı Sabahattin Gazioğlu da artık "Veli Bağışçı"
 
Darüşşafaka’nın Bursalı bağışçılarından Sabahattin Gazioğlu'na ise “Veli Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım ve Cemiyet Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Dovan Bursa’da takdim etti.
 
Sabahattin Gazioğlu_rsz.jpg
Darüşşafaka Veli Bağışçısı Sabahattin Gazioğlu, Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Cemiyet Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Dovan
 
A. Müge Özacar ve Sabahattin Gazioğlu, birer öğrencinin geleceğinin aydınlanmasına destek verdi. Darüşşafaka Cemiyeti, öğrencilerinin eğitimle yaşamlarının değişmesine katkıda bulunacak “Darüşşafaka Velileri”ni aramaya devam ediyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?