Darüşşafaka YDK Üyesi Levend Kokuludağ öğrencilerle buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 
levend-kokuludag (1)_rsz.jpg
 
Darüşşafaka Cemiyeti Yüksek Danışma Kurulu üyelerinin öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbet toplantılarına devam ediliyor. 
 
Bu kez, Darüşşafaka YDK Üyesi, ARKEM Kimya San. ve Tic. A.Ş. Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Levend Kokuludağ, 27 Şubat 2014 tarihinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi tarafından düzenlenen etkinlikte, 9. sınıf öğrencileriyle buluşup bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
 
Nasıl başarılı olunur konusunda konuşan Kokuludağ, konuşmasına ailesinden ve kendi çocukluğundan bahsederek başladı. Her şeyin çocuklukta başladığını ve zaman içerisinde geliştiğini belirtti. 15 yaşından itibaren her yaz çalıştığını söyleyen Kokuludağ, farklı sektörlerde çalışmanın hayatını pozitif yönden etkilediğini ifade etti. Konuşmasına hayatından kesitlerle devam eden Kokuludağ, yabancılarla çalışmanın hayatına çok büyük katma değer kattığını belirtti. Genç yaşına rağmen üst düzey şirketlerde yöneticilik yapan Kokuludağ, yaratıcı olmanın ve pes etmemenin önemi üzerinde durdu.
 
levend-kokuludag_rsz.jpg
 
Disipline, bilime ve ahlaka önem vermenin başarıyı getireceğini vurgulayan Kokuludağ, kendimize de zaman ayırmamız gerektiğini, uykunun başarının en büyük etkeni olduğunu vurgulayarak sporla uğraşmak ve müzik yapmanın da öneminden bahsetti. "En büyük sermayeniz kendinizsiniz" diyen Kokuludağ, yabancı dil öğrenmenin gelecekte iş yaşamında ve özel yaşamda öneminden bahsetti.
 
Darüşşafaka’nın çok önemli olduğunu ve son beş yılda muazzam bir yere geldiğini belirten Kokuludağ, sadece bir Darüşşafaka’nın yeterli olmadığını ve en az on tane Darüşşafaka açılması gerektiğini aktardı.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?