Darüşşafaka'ya Türkiye İç Denetim Enstitüsü'nden iki ödül

 ›  Haberler  › ↓ 

20. kuruluş yılını kutlayan Türkiye İç Denetim Enstitüsü, iç denetim mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak, bu alanda yatırım yapan kurumları, akademisyenleri ve  iç denetçileri desteklemek amacıyla İç Denetim Farkındalık Ödülleri veriyor. 

Bu sene beşincisi verilen İç Denetim Farkındalık Ödülleri, 20 Mayıs 2015 tarihinde Feriye Lokantası’nda yapılan bir törenle sahiplerini buldu.

Darüşşafaka Cemiyeti, iç denetim farkındalığının kurum içinde geliştirilmesi amacıyla Darüşşafaka Lisesi öğrencisi Mete Arslan’ın yapımcı ve yönetmenliğini yaptığı, Cemiyet Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş'ın 8 Mayıs’ta bir mesajla bütün çalışanlara yolladığı video ile “Kurumsal Farkındalık” kategorisinde ödüle layık görüldü. Darüşşafaka Cemiyeti, “Ülkemizdeki iç denetim faaliyetlerinin tanıtımı ve yaygınlaşmasına sağladığı destek nedeniyle” bu kategoride ödül alan tek sivil toplum kuruluşu oldu.

Cemiyet İç Denetim Müdürü Ethem Yenigün ise, üniversite öğrencileri için hazırladığı “Kampüsten Geleceğe: Kariyerimi Şekillendirirken İç Denetim” isimli yayını ile “Bireysel Farkındalık” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?