“Darüşşafaka Velilerini Arıyor”

 ›  Haberler  › ↓ 

veli_belgesi_27072012.jpg

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağış yapan Mehmet Zorlu Vakfı, Nejdet-Marianne Baysan, A. Serdar Saatçioğlu ve Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. Tic. AŞ’ye sertifikaları, 28 Ağustos’ta düzenlenen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı’nda takdim edildi.

                       veli_belgesi_ibrahimincecam_27072012.jpg

                           Mehmet Zorlu Vakfı Yürütme Kurulu Üyesi İbrahim İnceçam

Törende; Darüşşafaka’da okuyan iki öğrencinin 10 yıllık eğitim giderini karşılayan Mehmet Zorlu Vakfı adına Yürütme Kurulu Üyesi İbrahim İnceçam’a “çifte diplomalı bağışçı”, Darüşşafakalı Nejdet Baysan (DŞ'74) ile eşi Marianne Baysan’a  “mezun bağışçı”, Darüşşafakalı Serdar Saatçioğlu’na (DŞ'74) “mezun bağışçı” ve Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. Tic. AŞ adına İdari İşler Sorumlusu Mehmet Köse'ye “veli” sertifikaları, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım tarafından takdim edildi.

veli_belgesi_serdarsaatcioglu_27072012.jpgveli_belgesi_gittigidiyor_27072012.jpg
            Serdar Saatçioğlu (DŞ'74)                                                    Mehmet Köse

Böylelikle daha önce bir öğrencimizin 10 yıllık eğitim giderini karşılayarak “mezun bağışçı” olan Mehmet Zorlu Vakfı, bağışlarının toplamının iki öğrencimizi mezun edecek düzeye ulaşması neticesinde “çifte diplomalı bağışçı” oldu. Törenin diğer bir özelliği ise iki Darüşşafakalının aynı anda birer öğrencimizin 10 yıllık eğitim giderlerini karşılayarak, “mezun bağışçı” olmasıydı.

veli_belgesi_baysancifti_2707.JPG

Törene kızlarıyla birlikte katılan Nejdet - Marianne Baysan ile Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım bir arada...

Tüm Haberlere Göz Atın