Darüşşafaka, Ströer Kentvizyon ve Havas Media Türkiye’ye teşekkür eder

 ›  Haberler  › ↓ 
​Darüşşafaka Cemiyeti’ne gönüllü iletişim desteği vererek, Darüşşafaka’nın daha geniş kitlelere tanıtılmasını sağlayan ve 150 yıllık “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna güç katan Ströer Kentvizyon ve Havas Media Türkiye’ye, verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek amacıyla “Darüşşafaka Mezun Bağışçı Sertifikaları” takdim edildi.
 
Ströer Kentvizyon ve Havas Media Türkiye, bugüne dek Darüşşafaka'ya vermiş oldukları desteklerin Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin ortaokul 1. sınıftan üniversiteye kadar tüm giderlerini karşılaması sebebiyle, Darüşşafaka'nın Mezun Bağışçıları oldu.   
 
stroer-veli_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gülçin Ulutürk
 
07 Ocak 2014 tarihli Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı’na konuk olan Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gülçin Ulutürk'e ve Havas Media Türkiye’den Genel Müdür Başak Erkıran, Genel Müdür Yardımcısı Kezban Saki ve kendisi de bir Darüşşafakalı olan Medya Direktörü Coşkun Çakmak’a, Yönetim Kurulu Başkanı M. Talha Çamaş tarafından sertifikaları sunuldu.
 
havasmedya-veli_rsz.jpg
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Havas Media Türkiye Genel Müdürü Başak Erkıran, Medya Direktörü Coşkun Çakmak ve Genel Müdür Yardımcısı Kezban Saki
 
Darüşşafaka'yı var eden sevgili dostlarımız, var olun...
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?