Atos,"eğitimde fırsat eşitliği" için çalıştı

 ›  Haberler  › ↓ 

Atos'tan Darüşşafaka Sınavı'nın duyurusuna büyük destek!

Darüşşafaka Eğitim Kurumları, giriş koşullarını taşıyan her çocuğun Darüşşafaka Sınavı'dan haberdar olması için her yıl hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu yıl da Türkiye'nin dört bir köşesinde yaşayan babası ya da annesi hayatta olmayan ve 4. sınıfta okuyan yaklaşık 11.000 öğrencinin 26 Mayıs'ta yapılan Darüşşafaka Sınavı'ndan haberdar olmaları için yoğun bir kampanya yürüttü. Bu çabanın en önemli destekçilerinden biri de Atos Müşteri Hizmetleri AŞ oldu. Kurum, 20 gün boyunca potansiyel öğrencilerin eğitim gördüğü 6.000 civarında ilkokulun müdürünü arayarak, Darüşşafaka Sınavı hakkında bilgi verdi ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları tarafından gönderilen sınav bilgilendirme evraklarının ulaşıp ulaşmadığnın teyidini aldı. 

20 günde 6.000 okul müdürü arandı

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen çalışma kapsamında Atos Müşteri Hizmetleri AŞ çalışanları, 20 gün boyunca 6.000 ilkokulu arayarak, Darüşşafaka'nın "eğitmde fırsat eşitliği" misyonunun başlangıç noktası olan giriş sınavından her adayın haberdar olmasına büyük destek sağladı. 

Darüşşafaka
Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Senem Başyurt ve Atos Genel Müdürü Okan Gözütok

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Senem Başyurt, Darüşşafaka Sınavı’nın duyurulmasına gönüllü hizmet sunarak 156 yıllık eğitimde fırsat eşitliği misyonunun güçlenmesine katkıda bulunan Atos Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Okan Gözütok'ü, 31 Temmuz'da ziyaret ederek, teşekkür sertifikası takdim etti.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?