Darüşşafaka, Sarıyer İlçesi 4. Projeler Şenliği’ne ev sahipliği yaptı

 ›  Haberler  › ↓ 
Geleceğin mucitlerini keşfetmek amacıyla Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından her sene düzenlenen geleneksel Proje Şenliği'nin 4.’sü, 8-9 Aralık 2011 tarihleri arasında Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Organizasyonun açılış töreni, 8 Aralık’ta TİM Maslak Fettah Aytaç Salonu’nda yapıldı.
 
sariyerprojesenligi_zy.jpg
Törene; Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Metilli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Celal Yılmaz Gültekin, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Darüşşafaka Lisesi Müdür ve Kampüs Koordinatörü Adnan Ersan ile eğitim camiasından çok sayıda konuk katıldı. Törende; dünya çapında, yurt içinde, il ve ilçe düzeyinde sosyal ve kültürel alanlarda bireysel ve takım halinde dereceye girmiş öğrenciler ödüllendirildi.
 
sariyerprojesenligi_gezi.jpg
Soldan sağa: Övünç Cem Aksüt, Elif Çağla Karanfil, Ömer Karaman, Celal Yılmaz Gültekin
Törenden sonra konuklar,  Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda yer alan 2010-2011 eğitim-öğretim yılında TÜBİTAK ve Bu Benim Eserim Proje Yarışmaları’nda dereceye giren projeler ile ulusal ve uluslararası düzeyde ödül almış projeler oluşan sergiyi gezdi.
 
sariyerprojesenligi.jpg
İki gün süreyle açık kalan sergiyi, Sarıyer’deki okul da ziyaret etti.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?