Darüşşafaka Rezidansları'nda Kurban Bayramı Ziyareti

 ›  Haberler  › ↓ 15 Kasım 2010 Arife günü Kurban Bayramı ziyareti için Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Başkan Vekili Davut Ökütçü, Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Tekin, Tunçer Gömeçli, Genel Sekreter Ahmet Buldam, Hukuk Danışmanı İnci Ercan, Kurumsal İlişkiler Direktörü Rezidanslar Sorumlusu İlknur Kuzgun Darüşşafaka Cemiyeti Rezidanslarına ziyarette bulundu.Bağışçıların durumunu sorarak, bayramlarını kutlayan yöneticiler bu anlamlı günde onlara mutlu ve neşeli saatler yaşattılar.

İlk ziyaretin yapıldığı Şenesenevler Rezidans’ta saat 10.00’da sabah kahvesi ile başlayan programa, öğle yemeği için Yakacık Rezidans’a geçilerek devam edildi.

Bağışçılar, ziyaretçileri tarafından kendilerine tek tek bulundukları masalarda eşlik edilmesinden ve uzun sohbet fırsatı bulmaktan keyif aldıkları bir bayramı daha keyifle yaşadılar.

 

Programın devamında Maltepe Rezidans üyeleri ile çay saatinde buluşan Darüşşafaka Heyeti, burada bulunmalarından memnuniyet duyan üyelerin mutluluklarına tanıklık ettiler.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?