Darüşşafaka Rezidansları'nda Bayram Ziyareti

 ›  Haberler  › ↓ 

​Ramazan Bayramı’nın 2. günü, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Başkan Vekili Davut Ökütçü, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Uslu ve eşinin yanı sıra Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü Ahmet Çakaloz, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu adına Rezidanslara ziyarette bulundular.


                      Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım Rezidans sakinleriyle 

Bayram tadında sohbetlerin edildiği ziyaretlerin ilk durağı Şenesenevler Rezidans oldu. Sabah kahvesi ile başlayan programda, öğle yemeği için Maltepe Rezidans’a geçildi. Burada canlı Klasik Türk Müziği dinletisi eşliğinde yenilen yemekle sohbete devam edildi.Bağışçıların yakınlarının ve dostlarının ziyareti ile neşelenen Rezidanslarda bayram coşkusu yaşandı. Bağışçılar, kendilerine tek tek bulundukları masalarda eşlik edilmesinden ve uzun sohbet fırsatı bulmalarından keyif alırlarken, Özel Bakım Ünitesi ve Ara Bakım Ünitesi hastaları odalarında ayrı ayrı ziyaret edildi.


Darüşşafaka Cemiyeti Başkan Vekili Davut Ökütçü ile Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü
Ahmet Çakaloz, bağışçımız Faika Doğu ile beraber.

Son olarak Yakacık Rezidans üyeleri ile çay saatinde buluşan yetkililer burada Darüşşafaka Eğitim Kurumları 9. sınıf öğrencisi Ayşegül Güldaş ve annesinin de bağışçıları ziyaret etmesine ve bu ziyaretten memnuniyet duyan üyelerin mutluluklarına tanıklık ettiler. Sıra vedalaşmaya geldiğinde gülen yüzlerde keyfin ve sevincin ifadesini bırakarak ayrıldılar.


Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, bağışçımız Fatma Zehra Ulusoy,
Kaynak Geliştirme ve İletişim Koordinatörü Ahmet Çakaloz, Başkan Vekili Davut Ökütçü

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?