Darüşşafaka Rezidans bağışçıları ile öğrencileri piknikte buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Rezidansları’nın bağışçıları ile Darüşşafaka Eğitim Kurumları 4. sınıf öğrencileri, 10 Haziran 2011 tarihinde İstanbul Polonezköy Değirmen Park’ta düzenlenen piknikte bir araya gelerek yaza “merhaba” dedi. Günün ilk saatlerinde buluşan Yakacık, Maltepe ve Şenesenevler Rezidans bağışçıları ile Daçkalı 4. sınıf öğrencileri, tüm günü birlikte geçirdi. Şenesenevler Rezidans bağışçılarının onlar için elleriyle boyadığı rengarenk  tişörtleri giyen öğrenciler, bağışçılara güzel bir sürpriz yaptı. Toplam 250 kişinin katıldığı piknikte öğrenciler ile bağışçılar, güneşli günün ve yemyeşil doğanın tadını çıkardı. Birlikte ip atlayıp, top oyunları oynayan bağışçı ve çocukların neşesi görülmeye değerdi.

Açık havada yenilen leziz yemekler eşliğinde bol bol sohbet eden bağışçılar ile öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Yemeğin ardından müzik eşliğinde dans eden öğrenci ve bağışçılar, renkli görüntüler yarattı.
 
 
Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Ökten ile Betül Akan'ın da katıldığı piknikte Daçkalı öğrenciler, bağışlarıyla kendilerine bir gelecek bağışlayan Rezidans sakinlerine böyle güzel bir gün yaşattıkları için tek tek teşekkür ederek vedalaştı.
Tüm Haberlere Göz Atın