Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri

 ›  Haberler  › ↓ 
darussafaka yilbasi tanitim ek.jpg
 
150. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka, kurumsal ve bireysel bağışçıları için yılbaşına özel ürünler tasarladı. Yeni kaynaklar yaratarak, daha fazla çocuğun yaşamına dokunmayı hedefleyen Darüşşafaka, 2013 yılı için iki farklı temada “masa takvimi”, Darüşşafaka öğrencilerinin çizimlerinden oluşan “kartlar” ile “ajandalı defter” ve “not defteri” hazırladı.
 
2013 yılında masanızda Darüşşafaka takvimi olsun!
 
masa takvimi.jpg
 
Darüşşafaka, 2013 yılı için “Eğitimde Fırsat Eşitliği 150. Yılında” sloganıyla iki farklı temada masa takvimi çalışması yaptı. Uzun süreli bir çalışmanın ürünü olan takvimlerimizin biri Darüşşafaka’nın 150 yıllık serüveninin satırbaşlarını, diğeri ise öğrencilerimiz için hem bir okul hem de bir yuva olan Darüşşafaka’ya ilişkin duygularını içeriyor. 
 
"Öğrencilerimizin Gözünden, Darüşşafaka" temalı takvim için Darüşşafaka’da okuyan öğrencilere bir anket çalışması yapıldı. Tüm öğrencilere, “Darüşşafaka sizin için ne ifade ediyor?” sorusu soruldu ve gelen yanıtlar arasından seçilenler, takvimde yerini aldı.
 
 
"Bitmeyen Hikâye" temalı diğer takvim çalışması ise Darüşşafaka’nın 150 yıllık öyküsünün kilometre taşlarını içeriyor. 20 liradan satışa sunulan Darüşşafaka takvimlerini yıl boyu masanızın üzerinde gözünüzün önünden ayırmak istemeyeceksiniz.
 
 
2013 yılında Darüşşafaka’nın ajandalı defteri size eşlik etsin!
 
ajandali defter 13.5x20.5 cm.jpg
 
2013 yılında bireysel ya da kurumsal kullanımlarınız için bir buçuk asırdır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka’nın ajandalı defterini tercih edebilirsiniz.
 
Ajandamızın özellikleri:
Sayfa ebadı: 13x20.5 cm
Ürün ebadı: 13x21 cm
256 sayfa
84 çizgili not sayfası
16 kareli çizgisiz not sayfası
Fiyat: 35 TL

Kahve Dünyası'ndan Darüşşafaka Bardak ve Termosları
 
kahve dunyasi.jpeg
Darüşşafaka ve Kahve Dünyası iş birliğiyle gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yaratılan "Darüşşafaka Bardakları"na şimdi de termoslar eklendi. Öğrencilerimizin çizimlerinin süslediği bardaklar ve termoslarda satın alarak sevdiklerinize şık bir armağan çocuklarımıza ise bir gelecek verebilirsiniz. Darüşşafaka Bardak ve termoslarını Kahve Dünyası'nın mağazalarından satın alabilirsiniz.
 
Darüşşafaka Bardakları: 15 TL

Darüşşafaka Termosları: 20 TL

Hediyelerinizi, Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladığı ambalaj kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz

ambalajkagidi-4.jpgAmbalaj Kağıdı 1.jpg

Yeni yıl armağanlarınızı Darüşşafaka ve Teknosa iş birliğiyle uygulanan sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yaratılan "hediyelik ambalaj kâğıtları", kaplayarak armağanlarınızı daha anlamlı kılabilirsiniz. Her birinin üzerinde tasarlayan öğrencimizin isminin yazdığı ambalaj kâğıtlarını Teknosa mağazalarından satın alabilirsiniz.

Fiyat: 4 TL

İş ortaklarınıza "Darüşşafaka Bağış Sertifikası" armağan edebilirsiniz

zehra bagis ic kurum logolu.jpg

Yılbaşı Bağış Sertifikası
 
Yılbaşına özel hazırladığımız bağış sertifikalarımızda kurum logonuzu kullanabilir, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize armağan edeceğiniz sertifikalarımızla “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek verebilirsiniz. Dilediğiniz isimleri kaligrafik yazı ile sertifikaya taşıyabiliriz.
 
Fiyat: 30 TL
 
Ürünlerimizin hepsinde kurum logonuzu kullanabilir, çalışanlarınıza ve tüm iş ortaklarınıza armağan edeceğiniz yılbaşı ürünlerimizle “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek verebilirsiniz.
 
Bireysel ve kurumsal bağışçılarımıza yönelik hazırladığımız “Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri”ne online bağış menüsünden bağış yaparak veya aşağıdaki kontak bilgilerinden bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.
 
Siz de “Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri”ni tercih ederek “Eğitimde Fırsat Eşitliği”ne destek olabilirsiniz!..

• Ürünlerimizin teslimatı siparişe göre değişmektedir.
• 250 liranın altındaki siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.
• Logolu ürünler en az 200 adet siparişte uygulanmaktadır.

Bilgi için:
 +90 212 939 2800 / 2510 - 2475
duygu.yalamanoglu@darussafaka.org 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?