Darüşşafaka'nın Yeni Velileri: Bener Danışmanlık ve Doğuş Müşteri Sistemleri

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafakalı öğrencilere bir gelecek bağışlayan yeni “Veli”lere sertifikaları sunuldu
 
Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.
 
20 Ocak 2015 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın Bağışçıları Bener Danışmanlık ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş.’ye sertifikaları takdim edildi.
 
 
Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş.:
 
İzi-Adato_rsz.jpg
Tunçer Gömeçli ve İzi Adato
 
2013 ve 2014 yıllarında düzenlediği Yılbaşı Alışveriş Şenliği'nin toplam 124 bin TL’ye ulaşan giriş ücretlerini Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışlayan Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. bu desteğiyle “Mezun Bağışçı” oldu. Firmanın Yönetim Kurulu Üyesi İzi Adato’ya “Veli Mezuniyet Belgesi”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Tunçer Gömeçli tarafından takdim edildi.
 
 
Bener Danışmanlık:
 
Bener Danışmanlık_rsz.jpg
Fırat Tekin ve Sezai Sur
 
2014 yılı içinde yaptıkları ayni bağışla Darüşşafaka’nın 2 yıllık “Veli Bağışçısı” olan Bener Danışmanlık adına, firma ortağı Sezai Sur’a “Veli Belgesi”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fırat Tekin tarafından sunuldu.
 
 
Onlar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim giderlerini karşılayarak 152 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Kendilerine bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız.
 
Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor.

 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?