Darüşşafaka’nın yeni velileri

 ›  Haberler  › ↓ 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında, eğitimde fırsat eşitliğine destek olmak için 10.000 TL ve üzeri bağış yaparak “Darüşşafaka Velisi” olan değerli bağışçılarımıza sertifikaları takdim edilmeye devam ediyor.

1974 Darüşşafaka mezunu, aynı zamanda Darüşşafaka Cemiyeti ve Darüşşafakalılar Derneği üyesi Fikret Eyüpoğlu, mezuniyetinden 39 yıl sonra Darüşşafaka’nın “Mezun Bağışçısı” olurken, bugün aynı sıralarda okuyan bir Darüşşafakalı’nın tüm eğitim giderlerini karşılamanın mutluluğunu yaşadı. Eyüpoğlu’na sertifikası, Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım tarafından takdim edildi.

Fikret Eyüpoğlu veli sertifikasını alırken_rsz.jpg
Zekeriya Yıldırım ve Fikret Eyüpoğlu (DŞ'74)

Darüşşafaka’ya desteğinden ötürü veli sertifikası sunulan bir diğer bağışçımız ise, Darüşşafaka’da görev yapan iki öğretmene ücretsiz olarak sundukları yüksek lisans eğitim programı desteği için Management Centre Türkiye (MCT Danışmanlık) oldu. Veli bağışçılarımız arasına katılan MCT Danışmanlık adına Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku'ya Zekeriya Yıldırım tarafından veli sertifikası sunuldu.

Alper Utku veli sertifikasını alırken_rsz.jpg
Zekeriya Yıldırım ve MCT Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku

Darüşşafaka Rezidans Üyeleri, eğitimle yaşamları değiştirmeye devam ediyor

150 yıllık “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuna gönül vermiş Darüşşafaka’nın değerli Rezidans üyeleri, Darüşşafaka’dan desteklerini esirgememeye devam ediyor.
 
4 Mart Pazartesi günü Yakacık Rezidans’ta yapılan toplantıda, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı kapsamında bağışta bulunarak “Darüşşafaka Velisi” ve “Darüşşafaka Mezun Bağışçısı” olan Rezidans üyelerine sertifikalarını takdim etti.
 
Maltepe Rezidans ve Cemiyeti Üyesi Fethiye Güner, Maltepe Rezidans Üyesi İsmet Pekin, Şenesenevler Rezidans ve Cemiyet Üyesi Leyla Esin Vargel, Şenesenevler Rezidans Üyesi Şükran Övet ve bağışını rahmetli oğlu Ekin Uz anısına yapan Şenesenevler Rezidans Üyesi Meral Uz veli bağışçı sertifikalarını, Yakacık Rezidans Üyesi ve vasiyet bağışçımız Bedia Çaykara ise mezun bağışçı sertifikasını almanın mutluluğunu yaşadı.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?