Darüşşafaka'nın Yeni Velileri

 ›  Haberler  › ↓ 

Gamze Kuyumcu, İbrahim Temur ve İzver Balcı Darüşşafaka Velileri arasına katıldı 

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında babası İsmet Ünver adına bağış yapan Gamze Kuyumcu, Darüşşafaka'yı uzun zamandır yakından takip eden İbrahim Temur ve 2013 yılından bu yana bağışlarıyla “eğitimde fırsat eşitliği” misyonunu destekleyen Avrupa Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İzver Balcı, isimlerini Darüşşafaka’nın “Veli Bağışçıları” arasına yazdırdı. 

Program kapsamında Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini babası İsmet Ünver adına destekleyen Gamze Kuyumcu’ya “Veli Bağışçı Sertifikası”, 1 Mart tarihinde Darüşşafaka Müzesi’nde yapılan törenle Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından takdim edildi.

Gamze Kuyumcu'nun annesi, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin ve Gamze Kuyumcu

Adını Darüşşafaka’nın Veli Bağışçıları arasına yazdıran İzver Balcı’ya ise “Veli Bağışçı Sertifikası”, 12 Mart tarihinde Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı İşlemleri Yöneticisi Esen Türkmen tarafından takdim edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı İşlemleri Uzmanı Leyla Kara Ünsal, İzver Balcı ve Darüşşafaka Cemiyeti Bağış ve Bağışçı İşlemleri Yöneticisi Esen Türkmen

Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerini destekleyen İbrahim Temur’a da “Veli Bağışçı Sertifikası” 20 Mart tarihinde Darüşşafaka Müzesi’nde düzenlenen törenle Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından takdim edildi. Törene eşi Mine Temur’la katılan İbrahim Temur, Darüşşafakalı bir öğrencinin eğitimini desteklemekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Mine Temur, İbrahim Temur ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin

155 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. 

Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?