Darüşşafaka’nın Yeni “Veli”lerine sertifikaları sunuldu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’ya bağışta bulunarak çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesine ve geleceklerinin aydınlanmasına katkıda bulunan hayırseverlere sertifikaları törenle sunuluyor.

03 Mart 2015 Salı günü gerçekleştirilen Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, Darüşşafaka’nın Bağışçıları Ekol Lojistik ve YKK Metal ve Plastik Ürün. San. Tic. AŞ’ye sertifikaları takdim edildi.


Talha Çamaş, YKK Genel Müdürü Güçlü Karavelioğlu, YKK Kurumsal İletişim Sorumlusu Eyüp Çeri, Ekol Lojistik Denetleme Kurulu Üyesi Eyüp Soner, Adnan Dovan, Fırat Tekin

EKOL LOJİSTİK:

İlk bağışını Kitapcan kampanyası kapsamında yaparak Kitapcan Velisi olan Ekol Lojistik, yaptığı 110 adet keman bağışıyla birlikte Darüşşafaka’nın "Ortaokul Veli Bağışçısı" oldu. Ekol Lojistik adına Denetleme Kurulu Üyesi Eyüp Soner’e “Ortaokul Veli Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ile Başkan Vekilleri Fırat Tekin ve Adnan Dovan tarafından sunuldu.

Talha Çamaş, Ekol Lojistik Denetleme Kurulu Üyesi Eyüp Soner'e Darüşşafaka rozeti takarken... 

YKK METAL VE PLASTİK ÜRÜN. SAN. TİC. AŞ:

Yılbaşında bağış sertifikası alarak Darüşşafaka’nın "Veli Bağışçısı" olan YKK Metal ve Plastik Ürün. San. Tic. AŞ adına törene katılan YKK Genel Müdürü Güçlü Karavelioğlu ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Eyüp Çeri’ye kurum adına hazırlanan "Veli Bağışçı Sertifikası", Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ile Başkan Vekilleri Fırat Tekin ve Adnan Dovan tarafından takdim edildi.


Talha Çamaş, YKK Genel Müdürü Güçlü Karavelioğlu'na Darüşşafaka rozeti takarken...

Onlar, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine katkıda bulunarak 152 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç kattı. Kendilerine bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız. Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak "Veli"lerini aramaya devam ediyor. 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?