Darüşşafaka'nın yeni veli bağışçıları...

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka Cemiyeti,  “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında bağış tutarı bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri olan 10.000 TL ve üzerine ulaşan hayırseverlere sertifikalarını törenle takdim etmeyi sürdürüyor. Son olarak 1 Temmuz Salı günü bağışlarıyla "Darüşşafaka Velisi" olan Formaram Butik, İnnova, Kale Ekspertiz, İstanbul Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Selçuk Sevgen, 1974 yılı Darüşşafaka mezunu Vedat Bayrak ile 1973 yılı Darüşşafaka mezunu Adnan Dovan'a sertifikaları sunuldu.
 
formatekstil_04072014.JPG
Erhan Nailoğlu ile Sertaç Ökten...
 
Törende; Darüşşafaka öğrencilerinin forma ihtiyaçlarını bedelsiz olarak karşılayan Forma Tekstil Genel Müdürü Erhan Nailoğlu'na Ortaokul Veli Bağışçısı sertifikası Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Ökten tarafından takdim edildi.
 
innova_04072014.JPG
Banu Saraçlar ile Adnan Dovan...
 
Darüşşafaka'da okuyan üç öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayan İnnova'nın sertifikası, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Dovan tarafından İnnova İnsan Kaynakları Direktörü Banu Saraçlar'a sunuldu.
 
kaleekspertiz1.JPG
           Salih Özbay ve Talha Çamaş...


Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayarak Darüşşafaka velileri arasına katılan Kale Ekspertiz'in sertifikası Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından firmanın sahibi Salih Özbay'a takdim edildi.

selcuksevgen.JPG
                                              Selçuk Sevgen ve Davut Ökütçü...

Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayarak Darüşşafaka velisi olan İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Selçuk Sevgen ise  sertifikasını Darüşşafaka Yönetim Kurulu Üyesi Davut Ökütçü'nün elinden aldı.

vedatbayrak_04072014.JPG
                                              Vedat Bayrak ve Talha Çamaş...


Darüşşafaka'da okuyan bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderini karşılayarak Darüşşafaka velisi olan 1974 yılı Darüşşafaka mezunu Vedat Bayrak ile beş öğrencinin bir yıllık giderini bağışlayan 1973 yılı Darüşşafaka mezunu Adnan Dovan da sertifikalarını aldı.

adnandovan_04072014.JPG
                                                Adnan Dovan ve Talha Çamaş...

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?