Darüşşafaka’nın yeni Veli Bağışçıları

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı, hayırseverlerin desteğiyle yoluna devam ediyor.

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programı kapsamında Daraşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek veren hayırseverlere her geçen gün yeni isimler ekleniyor. Geride bıraktığımız dönemde Fatma Kılıçarslan, Sevgi Özman, Ali Kuşi ve Feride Küçük isimlerini “Veli Bağışçıları” arasına yazdırdı.

Program kapsamında bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerine destek vererek ismini Darüşşafaka’nın “Velileri” arasına yazdıran ve Darüşşafakalı bir öğrencinin babaannesi olan Fatma Kılıçarslan’a “Veli Belgesi”, 26 Ekim’de; Sevgi Özman’a ise 8 Ekim’de Darüşşafaka’da düzenlenen törenle Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından takdim edildi. 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Mehmet Kılıçarslan, Fatma Kılıçarslan, Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Sevgi Özman

Bir öğrencinin ortaokuldan lise mezuniyetine kadarki masraflarını destekleyerek ismini Darüşşafaka’nın “Mezun Velileri” arasına yazdıran Ali Kuşi’ye “Veli Mezuniyet Sertifikası”, Darüşşafaka Cemiyeti’nde 2 Ekim’de düzenlenen törenle Cemiyet Genel Sekreteri Senem Başyurt tarafından takdim edildi.

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Senem Başyurt, Ali Kuşi

Bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerine destek vererek ismini Darüşşafaka’nın “Velileri” arasına yazdıran Feride Küçük’e “Veli Belgesi”, Darüşşafaka Cemiyeti’nde 1 Ağustos’ta düzenlenen törenle Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından takdim edildi.

Feride Küçük, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş

155 yıllık "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuna güç katan değerli bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. 

Var ettiniz, var olun.

Darüşşafaka, öğrencilerinin geleceğini yıldızlar gibi aydınlatacak bağışçılarının desteklerini bekliyor.

Darüşşafaka Velilerini Arıyor programı hakkında bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?