Darüşşafaka Lisesi 1999 mezunu Naim Kenan Hacıevliyagil “Mezun Konuşmacı” programı için okulumuzdaydı

 ›  Haberler  › ↓ 

Halen Hollanda’nın Rotterdam şehrinde Innoppia firmasında Proje Müdürü olarak çalışmakta olan Naim Kenan Hacıevliyagil (DŞ ’99), mesleki tecrübelerini Daçkalı kardeşleriyle paylaşmak, sorularını cevaplandırmak üzere 14 Ocak 2011 tarihinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti.

Hacıevliyagil, öğrenci kardeşleriyle buluşmasında bilişim sektörü hakkında bilgiler verdi, öğrencilerin sorularını cevapladı ve anılarını nlattı.

Naim Kenan Hacıevliyagil 1999 yılında Darüşşafaka Lisesi’nden mezun oldu. 2000 – 2002 yılları arasında İTÜ Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde eğitim gördü, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Bölümüne oradan da, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri bölümüne geçiş yaparak 2005 yılında bu bölümden mezun oldu.

2005 – 2007 yılları arasında ise Hollanda’da bulunan Delft Teknoloji Üniversitesi’nde teknoloji yönetimi alanında master yaptı.  Yurt içinde ve yurt dışında bir çok seminer ve konferansa katıldı, mesleki yazıları farklı yayınlarda yer aldı.

Kendisine Darüşşafaka ve kardeşleri adına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?