Darüşşafaka için kendi kampanyanızı yaratın!

 ›  Haberler  › ↓ 

Bireysel bağışçıların kampanya oluşturarak bağış toplamalarına olanak sağlayan bir platform olan FonZip üzerinden Darüşşafaka için kampanya yapanların arasına her gün yeni hayırseverler katılıyor.

Kimi hayırsever kendi doğum gününde FonZip üzerinden oluşturduğu kampanyayla sevdiklerini hediye yerine Darüşşafaka’ya bağış yapmaya çağırıyor kimi katıldığı maratonlarda adımlarını Darüşşafaka için atarken yine bunu FonZip üzerinden oluşturduğu kampanyayla iyiliğe dönüştürüyor.

Darüşşafaka Gönüllüsü, Koşucu Budak Timuralp
Darüşşafaka'nın Gönüllü Koşucusu Budak Timuralp

Son olarak 19 Nisan’da İznik Ultra Maratonu'nda 160 kilometreyi Darüşşafaka için 22 saatte koşan Budak Timuralp, FonZip üzerinden yürüttüğü kampanyayla 190 kişiden yaklaşık 30.000 TL bağış toplayarak 3 Darüşşafakalı öğrencinin eğitim giderine destek oldu.

Darüşşafaka’ya bağış yapmak isteyen bireysel bağışçılar, https://fonzip.com/darussafaka linki üzerinden kayıt yapıp, kampanya oluşturarak bağış toplayabilirler.

Darüşşafaka’yı desteklemek amacıyla koşmak/yürümek/el emeği ürünleri satmak ya da özel gün kampanyaları oluşturmak isteyen gönüllüler için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde:

  1. Fonzip’e buradan kayıt olun.
  2. Dilediğiniz bağış kampanyasını oluşturun
  3. Çevrenizdekileri, sosyal medya hesaplarınızı kullanarak kampanyanızdan haberdar edin.

Bilgi için: bagis@darussafaka.org

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?