Darüşşafaka, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” için NTT DATA çalışanlarıyla buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalı öğrencilerin nitelikli eğitimlerine kaynak yaratmak amacıyla Türkiye’nin önemli kurumlarında destekçileriyle buluşan Darüşşafaka, 24 Ekim’de NTT Data çalışanlarıyla bir araya geldi.  

Şirketlere ve çalışanlarına hizmet vermek üzere SAP çözümleri tasarlayan NTT Data, Darüşşafaka’nın deprem bölgesinden daha fazla çocuğa kapılarını açabilmesi için kapasitesini artırmaya yönelik yürüttüğü projeyi de desteklemiş ve kampüs içinde kurulacak oyun parkının kurulması için bağış yaparak “Temel Taş Bağışçı”sı olmuştu.

Darüşşafaka’nın “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu desteklemek için düzenlenen etkinlikte NTT Data çalışanları, Darüşşafakalı öğrencilerin çizimlerini taşıyan ürünlerin sergilendiği standı ziyaret ederek hem kendileri hem de sevdikleri için birbirinden güzel hediyeler aldılar.

Bağışlarıyla, Türkiye'nin yarınlarını aydınlatacak öğrencilerin nitelikli eğitimlerini destekleyen tüm NTT Data çalışanlarına teşekkür ediyor, Cumhuriyetimizin 100. yılında da Türkiye’nin gururu olacak nesilleri yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?