Darüşşafaka Eğitim Kurumları Öğrencilerinden II. Sanat Gecesi

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafakalı öğrenciler, sanat alanındaki yeteneklerini 16 Haziran 2010 Çarşamba akşamı Darüşşafaka TİM Show Center’da düzenlenecek Sanat Gecesi ile sergileyecek.

Darüşşafakalıların ve Darüşşafakaya gönül verenlerin buluştuğu gecede klasik müzikten caza, operetlerden müzikallere uzanan geniş bir müzik ziyafeti izleyenleri bekliyor olacak. Latin müziğin canlı ritimleri ve klasik müziğin unutulmaz ezgileri eşliğinde öğrencilerin başarılı dans performansları sergilenecek.

Öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra, sanat ve spor alanında elde edecekleri başarıların da bireysel gelişimlerinde önemli rol oynadığına inanan Darüşşafaka Eğitim Kurumları, öğrencilerini sanat çalışmalarına teşvik ediyor. Her öğrencinin bir enstrüman çalmaya özendirildiği Darüşşafaka’da öğrenciler bütün yıl edindikleri deneyimi izleyicilerle paylaşacak. Resim ve güzel sanatlar alanında başarılı olan öğrencilerin çalışmaları ise “Gelenekselden Moderne” isimli sergiyle fuayede sergilenecek.

İlköğretim dördüncü sınıftan lise son sınıfa kadar birçok öğrencinin görev aldığı Darüşşafaka Sanat Gecesine Darüşşafakalıları ve Darüşşafaka dostlarını bekliyoruz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?