Darüşşafaka'dan Sevgililer Günü’ne özel armağanlar

 ›  Haberler  › ↓ 
sevgililer gunu magnet.jpg
 
150. yılını kutlayan, “Eğitimde Fırsat Eşitliği”nin sembolü Darüşşafaka Cemiyeti, sevgi dolu kaliteli bir eğitimle yaşamlarını değiştirdiği öğrencilerinin geleceğinin aydınlanmasına destek olmak isteyenler için, Sevgililer Günü’ne özel "Sevgi Sertifikası" ve “Bardak Altlıkları” hazırladı. Sevgililer Günü'ne özel tasarlanan "Sevgi Sertifikası" ve Darüşşafakalı öğrencilerin Darüşşafaka Eğitim Kurumları sanat atölyesinde sevgiyle yaptıkları rengârenk resimlerin yer aldığı “Bardak Altlıkları,” Sevgililer Günü’nde sevdiklerine farklı ve anlamlı bir hediye sunmak isteyenler için ideal.
 
sevgi sertifikasi.jpg
 
Siz de bu Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize, öğrencilere destek olmanın mutluluğu ve huzurunu armağan etmek isterseniz, Darüşşafaka'nın Sevgililer Günü hediye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sevgi Sertifikası'na (50 TL) ve Sevgililer Günü Bardak Altlıkları'na (2'li set 25 TL), online bağış menümüzden bağış yaparak veya aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. 
 
Darüşşafaka’dan seçilen her özel gün hediyesi, Türkiye’nin 65 ilinden gelen 1.000’e yakın, babası veya annesi hayatta olmayan öğrencinin Darüşşafaka’nın sağladığı eğitimle yaşamlarının değişmesine, mutlu ve başarılı bireyler olarak hayata atılmalarına destek veriyor.
 
Sevgililer Günü’nü kutlarken, Darüşşafakalı öğrencilere sevgi dolu ve kaliteli bir eğitim bağışlayın!
 
Şimdiden Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun…
 
İletişim için: Esin Özbakır-0 212 276 50 20-494 esin.ozbakir@darussafaka.org
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?