Darüşşafaka’da “Yuvaya Dönüş”

 ›  Haberler  › ↓ 
yuvaya-donus-2013 (5)_rsz.jpg
 
150. kuruluş yıldönümünü kutlayan Darüşşafaka, Türkiye’nin dört bir yanından 1.000’e yakın öğrencisiyle yeni eğitim-öğretim yılına başlarken “Yuvaya Dönüş 2013 Partisi” düzenledi. Hem Darüşşafaka Ailesi’ne yeni katılan 75 minik Daçkalı, hem de yaz tatillerini ailelerinin yanında geçirdikten sonra okullarına dönen Daçkalılar, 08 Eylül Pazar günü saat 18.30'da Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın Maslak yerleşkesinde düzenlenen geleneksel “Yuvaya Dönüş Partisi”nde, ağabeyleri, ablaları ve Darüşşafaka dostlarıyla bir araya geldi. Partiye, Darüşşafaka Cemiyeti ile Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nın yöneticileri, Darüşşafaka’dan yetişenler, öğrenciler ve öğretmenlerin yanı sıra Darüşşafaka bağışçıları ve Darüşşafaka’ya gönül verenler de katıldı.
 
yuvaya-donus-2013 (7)_rsz.jpg
 
"Yuvaları"na dönen Darüşşafakalıların öğretmen ve arkadaşlarıyla hasret giderdiği partide, okula bu yıl yeni başlayan 75 ortaokul 1. sınıf öğrencisi de Darüşşafakalı abla ve ağabeyleriyle tanışıp kaynaştı. Fotoğraflar çekildi. Müzik eşliğinde dans edildi.
 
yuvaya-donus-2013_rsz.jpg
 
Eğlenceli saatlerin yaşandığı ve “Bir yıl sonra yine birlikteyiz” sloganıyla sona eren partiyle, Darüşşafaka Ailesi üyeleri, yeni ders yılına moral depolayarak girdi.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?