Darüşşafaka'da yeni yıl kutlamaları

 ›  Haberler  › ↓ 

2010 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde yeni yılın heyecanını hepimiz içimizde yaşıyoruz.
Darüşşafaka Cemiyeti, bu heyecanını Darüşşafaka Eğitim Kurumları öğrencileri ve öğretmenlerinin 26 Aralık 2010 Pazar günü Rezidansları ziyareti ile paylaşmaya başladı.

Darüşşafaka 4.sınıf öğrencileri günler öncesinden kutlama kartlarını hazırladılar. 26 Aralık'ta Yakacık, Maltepe ve Şenesenevler Rezidanslarını ziyaret eden minik Darüşşafakalılar, Rezidans sakinlerine yeni yıl kartlarını sundular. Keyifli bir öğle yemeğinden sonra rezidansları gezen öğrencilerimiz, üyelerle okul hayatı, yeni yıl ve dilekler üzerine sohbet ettiler.

Bir gün sonrası 27 Aralık Pazartesi günü ise Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu ve üst düzey yöneticilerinin tüm Rezidanslarda katıldığı yemekte yaşamlarını deneyimlerini paylaşan, öğrencilerimize Darüşşafaka'da eğitim fırsatı tanıyan değerli Rezidans üyelerimize teşekkürlerini sunarak, yeni yıllarını kutladılar.

Darüşşafaka Urla Rezidans üyeleri de bünyesinde düzenlenen geceyle 2011'e merhaba dedi. Üyelerin şarkılar söyleyerek orkestraya eşlik ettiği eğlence katılımcılara renkli zaman geçirme olanağı sundu.Rezidanslarda yeni yıl kutlamalarını tamamlayan Darüşşafaka, 29 Aralık Çarşamba akşamı Darüşşafaka Life Gym Spor Tesisleri'nde gerçekleşen kokteylde tüm çalışanlarıyla bir araya geldi.

Yeni yıl kutlamalarının son halkasını Darüşşafakalı öğrenciler oluşturdu. Bu seneki yılbaşı partisini Darüşşafaka Öğrenci Birliği kardeşleri için organize etti. 31 Aralık günü öğrenci lokalini ve çevresini süsleyip partiye hazır hale getiren Darüşşafakalılar bir arada yılbaşı yemeği yiyerek, eğlenceyle yeni yıla merhaba dedi.

2011 yılının, tüm Darüşşafakalılara, Darüşşafaka Dostlarına ve Darüşşafaka ailesine mutluluk getirmesini diliyoruz.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?