Darüşşafaka Cooper Tires sezonu açtı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cooper Tires 17 Ekim 2009 Cumartesi günü verdiği kokteyl ile sezonu açtı.
 
Darüşşafaka’da eğitim gören, forma giymiş eski ve yeni sporcularının katıldığı kokteyle ayrıca Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Ali Özsoy, Türkiye Basketbol Federasyonu Medya ve Tesisler Direktörü Doğan Hakyemez, Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetimi ile beraber Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım ile çok sayıda davetli katıldı.

Kokteylde konuşma yapan Darüşşafaka Spor Kulübü Başkanı Saffet Karpat, yeni sezonun tüm Darüşşafaka’lılara hayırlı olmasını dilerken, “Bugün sezonumuzu açıyoruz. Hepiniz hoş geldiniz. Bu yıl yeni sponsorlarımızla hem taraftarlarımıza da hem de basketbolseverlere yepyeni bir Darüşşafaka izleteceğiz. Alt yapıya olan yatırımlarımız da ayrıca devam ediyor. Eski başarılarımızı tekrarlamak istiyoruz” dedi.

Kokteylde daha sonra ise Darüşşafaka’da forma giymiş eski sporculara şiltleri verildi. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel de, Darüşşafaka forması ile şampiyonluk yaşamış eski milli sporculara şiltlerini takdim etti.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?