Darüşşafaka Çiçekleri’ne yenileri eklendi

 ›  Haberler  › ↓ 
_000m_cicek2.jpg_000m_cicek1.jpg

Türkiye’nin her yerinden siparişi verilebilen en büyük online çiçek marketlerinden Çiçek Market, Darüşşafaka’nın 148 yıllık eğitimde fırsat eşitliği misyonuna destek için oluşturduğu “Darüşşafaka Çiçekleri” reyonunu yepyeni çiçek seçenekleriyle zenginleştirdi. Farklı aranjmanların yanı sıra orkide, antoryum, spatifilyum, areka, bonsai gibi birçok saksı çiçeğini ekleyen Çiçek Market, her zevke ve bütçeye hitap eden seçenekleriyle çiçek siparişlerini Darüşşafakalı öğrenciler için bağışa dönüştürmeyi sürdürüyor.
 

_000m_cicek4.jpg_000m_cicek3.jpg

Öğretmenler Günü'nde tercihiniz Darüşşafaka Çiçekleri olsun!..
Çiçek Market, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Türkiye’nin yarınlarını yetiştiren öğretmenlerimize çiçek armağan etmek isteyenlerin  “Darüşşafaka Çiçekleri” reyonunu tercih ederek, armağanlarını daha da anlamlı kılması için de bir kampanya başlattı.
Darüşşafaka ile Çiçek Market arasında geçtiğimiz eylül ayında başlatılan iş birliğiyle Çiçek Market, www.cicekmarket.com/cicekler/darussafaka/ linkinden yapılacak her alışverişin yüzde 20’sini 928 yetenekli çocuğa kolej seviyesinde eğitim sağlayan Darüşşafaka'ya bağışlıyor. 
 
DS305.jpgDS320.jpg
 
Tüm Haberlere Göz Atın