Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu "Olağanüstü Genel Kurul" Çağrısı

 ›  Haberler  › ↓ 

Değerli Üyelerimiz,

Cemiyetimizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 21 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da “Darüşşafaka Eğitim Kurumları Kampüsü”, Maslak, İstanbul adresinde; çoğunluk sağlanamazsa 28 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 10.00'da, “Darüşşafaka - TİM Show Center”, Darüşşafaka Cad. Maslak, İstanbul adresinde, aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

Bilginizi ve toplantıya katılımınızı rica ederim.

M.Tayfun Öktem

Yönetim Kurulu Başkanı

 

GÜNDEM:

1) Açılış, Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın seçilmesi, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı.

2) Başkanlık Divanı’na Genel Kurul tutanaklarını imzalama yetkisinin verilmesi. 

3) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde, Darüşşafaka mezunu ve diğer üniversite öğrencilerinin faydalanması amacıyla ve TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi” ile ilgili projenin görüşülerek karara bağlanması ve projenin gerçekleştirilmesine ilişkin sözleşmelerin yapılması için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi. 

4) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi’ne, “DARÜŞŞAFAKA - ALİ NİHAT GÖKYİĞİT ÖĞRENCİ KONUKEVİ” adının verilmesinin görüşülerek kararlaştırılması. 

5) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi” ile ilgili projenin gerçekleştirilmesinde, Cemiyetimiz tarafından kullanılması gerekli olabilecek ek kaynağın belirlenerek, kullanımı için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi. 

6) Dilekler, Öneriler ve Kapanış.

 

“Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı çağrımız, 29.11.2019 tarihinden itibaren Cemiyetimizin internet sayfasında yayınlanmakta olup, Genel Kurul toplantımız kamuoyuna ve medyaya açıktır.”  

 

Olağanüstü Genel Kurul ilânımız, 29.11.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmıştır.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?