Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu "Olağanüstü Genel Kurul 2. Toplantısı" Çağrısı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu'nun "Olağanüstü Genel Kurul 2. Toplantısı" Duyurusu...

DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ YÖNETİM KURULU "OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL" 2. TOPLANTISI ÇAĞRISI

 Değerli Üyelerimiz,

Cemiyetimizin 21 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 10.00’da yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, gerekli sayıda katılım olmadığından yapılamamıştır.

Bu nedenle, tüzüğümüz hükümleri uyarınca 28 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 10.00'da, “Darüşşafaka - TİM Show Center”, Darüşşafaka Cad. Maslak, İstanbul adresinde, aşağıdaki gündemle yapılacak olan ikinci toplantıya katılımınızı rica ederiz.

Saygı ve Sevgilerimle.

M.Tayfun Öktem

Yönetim Kurulu Başkanı

 

GÜNDEM:

1) Açılış, Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın seçilmesi, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı.

2) Başkanlık Divanı’na Genel Kurul tutanaklarını imzalama yetkisinin verilmesi. 

3) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde, Darüşşafaka mezunu ve diğer üniversite öğrencilerinin faydalanması amacıyla ve TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi” ile ilgili projenin görüşülerek karara bağlanması ve projenin gerçekleştirilmesine ilişkin sözleşmelerin yapılması için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi. 

4) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi’ne, “DARÜŞŞAFAKA - ALİ NİHAT GÖKYİĞİT ÖĞRENCİ KONUKEVİ” adının verilmesinin görüşülerek kararlaştırılması. 

5) Darüşşafaka Maslak Kampüsü içinde TEKFEN VAKFI’nın iş birliği ile yapılması plânlanan “Öğrenci Konukevi” ile ilgili projenin gerçekleştirilmesinde, Cemiyetimiz tarafından kullanılması gerekli olabilecek ek kaynağın belirlenerek, kullanımı için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi. 

6) Dilekler, Öneriler ve Kapanış.

“Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı çağrımız, 29.11.2019 tarihinden itibaren Cemiyetimizin internet sayfasında yayınlanmakta olup, Genel Kurul toplantımız kamuoyuna ve medyaya açıktır.”  

 

Olağanüstü Genel Kurul ilânımız, 29.11.2019 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmıştır.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?