Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu "Olağan Genel Kurul Toplantısı" Ertelenme Duyurusu

 ›  Haberler  › ↓ 

Değerli Genel Kurul Üyelerimiz,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından "pandemi" olarak ilan edilen Yeni Koronavirüs (Covid-19) salgınının yarattığı risklerden korunma ve ülkemizde salgının yayılmasının önlenmesi amacıyla, İçişleri Bakanlığı’nın 16/03/2020 tarihli “Koronavirüs” başlıklı ek genelgesindeki “…Sivil Toplum Kuruluşlarının (dernek, vakıf) genel kurulları  ….  16.03.2020 Pazartesi saat 24:00 itibariyle geçici olarak ertelenmiştir” kararına istinaden; Cemiyetimizin, çoğunluklu 28.03.2020, çoğunluksuz 04.04.2020 tarihlerinde yapılmasına karar verilip ilan edilmiş olan 2019 çalışma dönemine ait “Olağan Genel Kurul Toplantısı”nın, geçici olarak ileriki bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

İçişleri Bakanlığı'nın konuyla ilgili yeni duyuruları ve mevzuat çerçevesinde, Cemiyetimizin Olağan Genel Kurulu'nun yapılacağı yeni tarihlerle ilgili gerekli tüm bilgileri sizlere süresinde bildireceğiz.

Yönetim Kurulumuz ve profesyonel kadromuzla, teknolojinin de yardımıyla, Cemiyet faaliyetlerimizin yürütülmesi çalışmalarımıza sorunsuz devam ettiğimizi bilgilerinize sunarız. 

157 yıldır süren ve  ülkemizin ve dünyamızın içinden geçtiği bu zor günlerde özellikle süreceğine inandığımız katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, ülkemiz ve siz Darüşşafakalılar için sağlık ve esenlikler dileriz.  

Saygılarımızla. 

M. Tayfun Öktem

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?