Darüşşafaka Cemiyeti Olağan Genel Kurulu 20 Mart 2011 Tarihinde yapıldı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti Olağan Genel Kurul Toplantısı, 20 Mart 2011 Pazar günü saat 10:00'da, yapıldı.Divan Başkanlığı’nı Ergün Bankoğlu’nun, Başkan Vekilliğini A. Ümit Kıvman’ın, Divan Katipliğini Betül Oran Akan ve Süleyman Morbel’ in yaptığı Genel Kurul’da, Oy Sayım Heyeti ise Faruk Uğurlu, Atilla Özbey ve Arslan R. Kaya’dan oluştu.

Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu’nun 2010 çalışmaları ibra edildi. Darüşşafaka Cemiyeti Tüzüğü değişikliği Yönetim Kurulu önerileri çerçevesinde ve Genel Kurul üyelerinin de katkılarıyla kabul edildi. Darüşşafaka Cemiyeti Tüzüğü’nün, 20 Mart 2011 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda kabul edilen değişikliklere göre düzenlenen ve İl Dernekler Müdürlüğü tarafından onaylandıktan sonra yürürlüğe girecek olan maddeleri için tıklayınız.

Üyelik aidatında YK önerisi değişiklik yapmadan 120 TL olarak devam edilmesi yönündeyken, üyelerin önerileri ve kabulüyle 150 TL olarak belirlendi.

Öte yandan toplantıda yeni Yönetim Kurulu üyeleri de seçildi. Görev süreleri dolan Yönetim Kurulu asil üyeleri Nazlı Ardak, Orhan Dıramca, Tunçer Gömeçli, Adnan Memiş ve Oğuz Uslu ile yedek üyeler M. Tayfun Öktem, A. Müge Özacar, R. Ataol Ay, Metin Kayaçağlayan ve Ömer Çollak’tan boşalan Yönetim Kurulu üyelikleri için gizli oyla yapılan seçimler sonucunda, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu aşağıdaki şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Zekeriya Yıldırım, Davut Ökütçü, Beşir Özmen, Adnan Dovan,  R. Engin Akçakoca, Lütfü Telci, M. Talha Çamaş, R. Ataol Ay, B. Fırat Tekin, A. Müge Özacar, Orhan Dıramca, Tunçer Gömeçli, Adnan Memiş, Nur Otaran ve Sertaç Ökten.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Mükremin Altuntaş, Oğuz Uslu, Betül Oran Akan, Ömer Çollak ve Metin Kayaçağlayan.

Genel Kurul’dan sonra yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısında, görev dağılımı için kurulun kendi içinde yaptığı seçimler sonucunda Zekeriya Yıldırım; Başkanlığa, Davut Ökütçü ve M. Talha Çamaş; Başkan Vekilliklerine, Adnan Dovan; Sayman Üyeliğe getirildiler.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?