Darüşşafaka Cemiyeti, mezunlarıyla buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 
mezunlarla bulusma_23032013_3.JPG

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, üniversite öğrenimini sürdüren mezunlarıyla 23 Mart 2013 Cumartesi günü Darüşşafaka Life Gym Spor Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Geleneksel olarak düzenlenen toplantıların beşincisine; Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Başkan Vekilleri Talha Çamaş ile Fırat Tekin,  Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Dovan, Beşir Özmen, Davut Ökütçü ve Betül Akan ile 60’ı aşkın mezun katıldı.
 
mezunlarla bulusma_23032013_1.JPG

Mezunların Darüşşafaka ile bağlarını güçlendirerek sürdürmeleri ve Darüşşafaka’nın geleceğinde söz sahibi olmaları hedefiyle gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan Zekeriya Yıldırım, Darüşşafaka Cemiyeti ve Eğitim Kurumları’ndaki önemli gelişmeleri mezunlar ile paylaştı.
 
mezunlarla bulusma_23032013_4.JPG
Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan 1996 yılı Darüşşafaka Lisesi mezunu akademisyen Ulaş Başar Gezgin, dünya vatandaşlığı temalı konuşmasını gerçekleştirdi. Kişisel hikayesinden hareketle, dünyadaki farklı kültürel deneyimlere dair izlenimlerini anlatan Gezgin, dünya vatandaşlığının ötekileştirici olmamaktan ve kültürel farklılıklara tolerans ile yaklaşmaktan geçtiğini ifade etti.
 
mezunlarla bulusma_23032013_2.JPG

Darüşşafakalıların kendi aralarında ve Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu ile bir araya gelmelerini sağlayan toplantı, benzer buluşmaların daha fazla gerçekleştirilmesine yönelik temennilerle sona erdi.  
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?