Darüşşafaka Cemiyeti, Dernekler Dairesi Başkanı ve İl Dernekler Müdürü’nü ağırladı

 ›  Haberler  › ↓ 

T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanı Sn. Mustafa Yardımcı ve T.C İstanbul Valiliği İl Dernekler Müdürü Sn. Eyüp Dursun Ergür Darüşşafaka Cemiyeti'ni ziyaret etti.Sayın Yardımcı ve Ergür ’ün ziyaretinde Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Başkan Vekili Davut Ökütçü, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Adnan Dovan, Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin, Genel Sekreter Ahmet Buldam, Kaynak Geliştirme Müdürü Gamze Artun, Darüşşafaka Lisesi Müdürü Adnan Ersan ile Darüşşafaka İlköğretim Okulu Müdürü Çiğdem Kaya hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Zekeriya Yıldırım Darüşşafaka Cemiyeti ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. Sonrasında Sn.Yardımcı,  anı defterine bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “147 yıldır güzel ülkemizin kimsesiz ve yetim evlatlarına sıcak bir yuva olan ‘Darüşşafaka Cemiyetimizi’  Yönetim Kurulu huzurunda ziyaret etmek ve çalışmaları yerinde görmek bizleri mutlu etti” mesajını yazdı.

Daha sonra Darüşşafakalı öğrencilerin yaptıkları objeler Zekeriya Yıldırım tarafından kendilerine hediye edildi.

Eğitim binası ile okul yemekhanesini Darüşşafakalı yöneticiler rehberliğinde gezen Sn. Yardımcı ve Sn. Ergür toplu fotoğraf çekiminden sonra, kampüsten ayrıldı.a

Tüm Haberlere Göz Atın