Darüşşafaka Cemiyeti Bayram Bağışlarınızı Bekliyor!

 ›  Haberler  › ↓ 
             Darussaffaka afis.jpg
  
Kurban Bayramı vesilesiyle Darüşşafaka’nın bir buçuk asırlık "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna destek olmak isteyen bağışçılarımızı, bayram bağışında bulunmaya çağırıyoruz.
 
8 Eylül Pazartesi günü 1.000'e yakın öğrencisiyle 2014-2015 eğitim-öğretim yılının açılışını yapan Darüşşafaka, hayırseverlerin desteğiyle 151 yıldır eğitimle yaşamları değiştiriyor.
 
Bu bayram Kurban Bayramı bağışınızı* Darüşşafaka'ya yaparak siz de "eğitimde fırsat eşitliği" misyonumuza güç katabilirsiniz. Kurban bayramı bağışı için önerilen tutar bu sene 600 TL olarak belirlenmiştir. Tüm hayırseverler web sitemizdeki Online Bağış Menüsü'nü veya aşağıda belirtilen diğer kanalları kullanarak bağış yapabilir.
 
Yapmış olduğunuz bağışlar, her zaman olduğu gibi, 7 gün 24 saat yaşayan Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda, aldıkları kaliteli eğitimle iyi bir geleceğe hazırlanan 1.000’e yakın öğrencimizin yemek, barınma, sağlık, giyim ve eğitim giderlerini karşılamakta kullanılmaktadır.
 
Darüşşafaka Cemiyeti; 151 yıldır, babası veya annesi hayatta olmayan, yetenekli, maddi olanakları yetersiz çocuklara, ortaokul 1. sınıftan liseyi bitirinceye kadar kaliteli eğitim fırsatı sunarak, onların yaşamlarını değiştirmektedir. Bugün, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın Maslak kampüsünde 1.000’e yakın öğrenci için tam burslu, yatılı, kolej seviyesinde eğitim olanağı sağlamakta ve ülkemizin yarınları olan çocuklarımıza iyi bir gelecek armağan etmektedir.
 
*Darüşşafaka Cemiyeti, Darüşşafakalı öğrencilerin et ihtiyacının yıl boyunca kabul edilen adak bağışlarından karşılanması sebebiyle, vekaleten kesimli kurban bağışı almamaktadır.


DİĞER BAĞIŞ KANALLARI ve YÖNTEMLERİ

 
• Darüşşafaka Cemiyeti’nin TL, ABD Doları ve Euro hesaplarına havale, EFT veya transfer yaparak, 
 
 
 
• Telefon Bankacılığı ve ATM’lerden “bağış” menüleri aracılığıyla,
 
• Bankaların internet bankacılığı olanaklarını kullanarak, internet şubelerindeki "bağış" menüleri aracılığı ile 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Her zaman olduğu gibi bu Bayram da çocuklarımızın eğitimine vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz. Var Ettiniz, Var Olun!
 
Darüşşafaka Cemiyeti
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?