Darüşşafaka Cemiyeti 2013 Kurban Bayramı Açıklaması

 ›  Haberler  › ↓ 
 
Darussafaka MinikKiz (dusuk).jpg

Vekalet usulüyle Cemiyetimize yapılan kurban bağış sayısının artmasına bağlı olarak kurban kesim gereklerinin yerine getirilemeyeceği düşüncesiyle Cemiyetimiz, bu yıl da vekaleten kesimli kurban bağışı kabul etmeme kararı almıştır.

Buna karşın Kurban Bayramı vesilesiyle Darüşşafaka’nın bir buçuk asırlık "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna destek olmak isteyen bağışçılarımızı, bayram bağışında bulunmaya çağırıyoruz. Kesimsiz kurban bayramı bağış bedelimiz bu sene 700 TL olarak belirlenmiştir. Tüm hayırseverler web sitemizdeki Online Bağış Menüsü'nü veya aşağıda belirtilen diğer kanalları kullanarak bağış yapabilir.

Yapmış olduğunuz bağışlar, her zaman olduğu gibi, 7 gün 24 saat yaşayan Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda, aldıkları kaliteli eğitimle iyi bir geleceğe hazırlanan 1.000’e yakın öğrencimizin yemek, barınma, sağlık, giyim ve eğitim giderlerine harcanacaktır.
Bu sene 150. kuruluş yıldönümünü kutlayan Darüşşafaka Cemiyeti; babası veya annesi hayatta olmayan, yetenekli, maddi olanakları yetersiz çocuklara ortaokul 1. sınıftan liseyi bitirinceye kadar kaliteli eğitim fırsatı sunarak, onların yaşamlarını değiştirmektedir. Bugün Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın Maslak kampüsünde 1.000’e yakın öğrenci için tam burslu, yatılı, kolej seviyesinde eğitim olanağı sağlamakta ve ülkemizin yarınları olan çocuklarımıza iyi bir gelecek armağan etmektedir.
 
DİĞER BAĞIŞ KANALLARI ve YÖNTEMLERİ

• Darüşşafaka Cemiyeti’nin TL, ABD Doları ve Euro hesaplarına havale, EFT veya transfer yaparak, 
 
• Düzenli bağış formu ile
 

• Telefon Bankacılığı ve ATM’lerden “bağış” menüleri aracılığıyla,
• Bankaların internet bankacılığı olanaklarını kullanarak, internet şubelerindeki "bağış" menüleri aracılığı ile 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

• 444 1863 telefon numarasından,

Her zaman olduğu gibi bu Bayram da çocuklarımızın eğitimine vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

Darüşşafaka Cemiyeti 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?