Darüşşafaka Cemiyeti 18 Ekim'de Bağışçılar Günü Düzenleyecek

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşşafaka Cemiyeti, 149 yıllık varlığını borçlu olduğu, kendisine güç veren bağışçılarına şükranlarını sunmak ve onları faaliyetleri hakkında bilgilendirmek amacıyla 18 Ekim 2012 Perşembe günü “Bağışçılar Günü” düzenleyecek.
 
bagiscilar gunu_2012.JPG
İlki geçen yıl 20 Ekim 2011 tarihinde gerçekleştirilen bu özel etkinlik, geleneksel hale getirilerek bu yıl ikinci defa düzenleniyor. Buluşmada, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetimi, Darüşşafakalı öğrenciler ve öğretmenler, Darüşşafaka'ya gönül vermiş bağışçılarla bir araya gelecek…
 
Darüşşafaka'nın tüm bağışçılarının davet edildiği bu özel etkinlikte, ilk olarak Darüşşafaka öğrencileri eşliğinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları gezisi yapılacak. Ardından Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, bağışçıları Cemiyet'in faaliyetleri hakkında bilgilendirmek için bir sunum gerçekleştirecek. Darüşşafaka öğrencilerinin dans gösterisiyle renklenecek Bağışçılar Günü, hep birlikte yenecek öğle yemeği ile sona erecek.  
 
Darüşşafaka'nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna gönül verenler, bizzat öğrencilerle tanışma, Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda onlara sunulan imkânlar hakkında detaylı bilgi alma, okuldaki akademik ve sosyal yaşamı gözlemleme fırsatını elde edecek.  
 
Bağışçılar Günü'nde ayrıca, "Darüşşafaka Velilerini Arıyor" kampanyası kapsamında, bir öğrencinin bir yıllık eğitim gideri olan 10.000 TL ve üzeri bağışta bulunarak "Darüşşafaka Velisi" olan değerli bağışçılara da veli sertifikaları takdim edilecek.
 
bagiscilar davetiye2_rsz.jpgbagiscilar davetiye1_rsz.jpg
 

Bağışçılar Günü Davetiyesi

Onlar, bir çocuğun eğitimle yaşamının değişmesine katkıda bulunmanın ve “Darüşşafaka Velisi” olmanın mutluluğunu yaşadı. Siz de Darüşşafaka’nın bağışçısı olabilir, eğitimle yaşamları değiştirebilirsiniz!

DARÜŞŞAFAKA’YA NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ?
 
• Darüşşafaka Cemiyeti web sitesindeki (www.darussafaka.org) online bağış formunu doldurarak,
• Tüm operatörlerden 1863’e SMS göndererek,
• Tüm bankaların 1863 no’lu hesap numaralarından,
• Darüşşafaka Cemiyeti’nin çeşitli bankalardaki TL, ABD Doları ve Euro hesaplarına havale, EFT veya transfer yaparak (Banka hesap bilgilerine Darüşşafaka Cemiyeti web sitesinden ulaşabilirsiniz),
• Düzenli bağış formu ile (Kredi Kartı Bağış Formu),
• Telefon Bankacılığı ve ATM’lerden “bağış” menüleri aracılığıyla,
• Bankaların internet bankacılığı olanaklarını kullanarak, internet şubelerindeki "bağış" menüleri aracılığıyla,
• 444 1863 telefon numarasını arayarak,
7 gün 24 saat bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Darüşşafaka Cemiyeti, her zaman olduğu gibi bu Bayram da çocuklarımızın eğitimine vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür eder.
 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?