Darüşşafaka, bireysel ve kurumsal bağışçılarıyla, yarınları aydınlatmaya devam ediyor

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka’nın 160 yıldır sürdürdüğü “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonunu destekleyen QNB Finansbank ve QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Arif Aras, isimlerini Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı kapsamında “Çifte Diplomalı” ve “Mezun Bağışçı”lar arasına yazdırdı.

21 Kasım’da QNB Finansbank Kristal Kule’de düzenlenen törenle, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç tarafından QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Arif Aras’a, hem QNB Finansbank’ın 2010 yılından beri verdiği destek nedeniyle “Çifte Diplomalı” bağışçı sertifikası hem de Ömer Arif Aras’ın 2016 yılından beri yaptığı kişisel bağışları nedeniyle “Mezun Bağışçı” sertifikası takdim edildi. Törende Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeynep Necipoğlu ve Darüşşafaka Bağış Yönetimi ve Bağışçı İlişkileri Genel Sekreter Yardımcısı Nilgün Eken de hazır bulundu.

Türkiye’nin aydınlık yarınları için çocuklarımızın nitelikli eğitimlerini destekleyen QNB Finansbank’a ve QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Arif Aras’a teşekkür ederiz.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?