Darüşşafaka Basketbol Takımı’na yeni isim sponsoru Lassa ile başarılar diliyoruz

 ›  Haberler  › ↓ 

Basketbol Süper Ligi, Türkiye Kupası ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde yoluna hız kesmeden devam eden Darüşşafaka Baketbol Takımı, Türkiye’nin Lider Markası Lassa ile isim sponsorluğu anlaşması yaptı.

27 Ocak’ta Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında Darüşşafaka Basketbol Takımı, 2022-23 ve 2023-24 sezonunda oynayacağı tüm maçlarda parkeye “Darüşşafaka Lassa” ismiyle çıkacağını duyurdu.

İmza törenine Darüşşafaka Spor Kulübü adına Kulüp Başkanı Abdurrahman Saruhan, A Takım Başantrenörü Selçuk Ernak, Darüşşafaka Lassa ve A Milli Takım oyuncuları Doğuş Özdemiroğlu ve Ercan Osmani katılırken, Lassa adına Brisa CEO’su Haluk Kürkçü ve Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Evren Güzel katıldı. 

Türkiye lastik sektörünün öncü şirketi Brisa’nın markası Lassa ile isim sponsorluğu konusunda anlaşma imzalayarak güçlerini birleştiren  Darüşşafaka Basketbol Takımı, 2022-23 ve 2023-24 sezonları süresince “Darüşşafaka Lassa” ismiyle anılacak.

Yeşil-Siyahlı ekip Basketbol Süper Ligi ve Avrupa Kupaları’nda çıkacağı resmi müsabakalarda Lassa forması ile mücadele edecek Darüşşafaka Basketbol Takımı’na yürekten başarılar diliyoruz. 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?