Darüşşafaka bağışçılarıyla buluşuyor

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, 156 yıllık varlığını borçlu olduğu, kendisine güç veren bağışçılarına şükranlarını sunmak ve onları faaliyetleri hakkında bilgilendirmek amacıyla 14 Aralık Cumartesi günü, saat 12.00’de “Bağışçılar Günü” etkinliği düzenliyor.

Darüşşafaka Cemiyeti Bağışçılar Günü

“Saydamlık” ve “hesap verebilirlik” ilkeleri doğrultusunda ilki 2011 yılında gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Bağışçılar Günü; Darüşşafaka Cemiyeti ve Eğitim Kurumları Yönetimi, Darüşşafakalı öğrenciler ve öğretmenler ile Darüşşafaka'ya gönül vermiş bağışçıları bir araya getiriyor.

Darüşşafaka'nın “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna gönül verenlere öğrencilerle tanışma, onlara sunulan imkânlar hakkında detaylı bilgi alma, okuldaki akademik ve sosyal yaşamı gözlemleme fırsatı sunan etkinliğe tüm Darüşşafaka bağışçıları katılabiliyor.   

Bu özel günde Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem Cemiyet’e dair gelişmeleri paylaşırken, Darüşşafaka Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ebru Arpacı da Eğitim Kurumları hakkında bilgilendirme yapacak.

 "Darüşşafaka Velilerini Arıyor" kampanyası kapsamında, bağışçılara sertifikalarının da takdim edileceği etkinlikte katılımcılar, Darüşşafaka öğrencileri eşliğinde Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nı da gezebilecek.

 Darüşşafakalı öğrencilerleler birlikte yemekhanede yenecek öğle yemeğinin ardından bağışçılar; çini, baskı teknikleri, müzik, satranç ve masa tenisi kulüplerinin düzenleyeceği aktivitelere katılabilecek.

Etkinliğe katılmak isteyen Darüşşafaka bağışçılarının 0212 939 28 00 / 2475 numaralı telefona bilgi vermeleri ya da darussafaka@darussafaka.org katılım durumlarını bildirmeleri gerekiyor.

 

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?