Darüşşafaka bağışçılarıyla buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, 153 yıllık varlığını borçlu olduğu bağışçılarıyla bir araya gelmek ve faaliyetleriyle ilgili güncel bilgileri paylaşmak amacıyla 8 Aralık Perşembe günü Büyük Kulüp’te kahvaltılı bir buluşma düzenledi.

Yaklaşık 140 kişinin katıldığı etkinlikte, Darüşşafaka Rezidansları’nda yaşamını sürdüren bağışçılar, vasiyet bağışçıları, veli bağışçıları ve onların yakınları, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Tekin, Bülent Topbaş ve Tunçer Gömeçli, Cemiyet Genel Sekreteri Pelin Kabalak, Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya, Cemiyet yöneticileri ve çalışanları, Darüşşafakalılar ve Darüşşafakalı öğrenciler birlikte keyifli vakit geçirdi. 

Darüşşafaka Korosu

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, etkinlikte Darüşşafaka’yı ve Darüşşafaka Rezidansları’nı anlatan bir sunum yaptı.

Sunumun ardından, Darüşşafakalı öğrenciler sergiledikleri müzik performanslarıyla beğeni topladı. 

Darüşşafaka Korosu

Darüşşafaka Ritim-Perküsyon Grubu

Sıcak bir atmosferde geçen buluşmadan ayrılırken, eğitimle öğrencilerin yaşamlarının değişmesine katkıda bulunan bağışçılar da onların destekleriyle kaliteli bir eğitimle aydınlık bir geleceğe yürüyen öğrenciler de mutluydu.

Darüşşafaka’yı 153 yıldır var eden değerli bağışçılarımız, var ettiniz, var olun! 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?