Darüşşafaka, bağışçılarıyla buluşmaya hazırlanıyor

 ›  Haberler  › ↓ 

bagiscilargunu.jpg

Darüşşafaka Cemiyeti,  148 yıldır ayakta kalmasının en büyük mimarı olan bağışçılarıyla 20 Ekim Perşembe günü Maslak’ta Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın kampüsünde düzenleyeceği “Bağışçılar Günü” ile buluşmaya hazırlanıyor. Şeffaflık politikası çerçevesinde eğitimde fırsat eşitliği misyonuna destek veren bağışçılarına faaliyetleri hakkında detay bilgi vermek ve bağışçılar ile eğitimlerine katkı sundukları Darüşşafaka öğrencileri arasındaki bağları güçlendirmek amacıyla organize edilen etkinliğe tüm bireysel ve kurumsal bağışçıları davet edecek olan Darüşşafaka Cemiyeti, her yıl ekim ayında bu organizasyonu tekrarlamayı hedefliyor. 

 20 Ekim Perşembe günü saat 15.00’te çay ve kahve ikramıyla başlayacak etkinlik kapsamında bağışçılarımız, Darüşşafakalı öğrencilerin rehberliğinde okul kampüsünü gezecek. Öğrencilerin sanatsal performanslarını sergileyeceği bir dizi etkinliğin ardından Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım tarafından Cemiyet’in 2011 yılı faaliyetlerini içeren bir sunum yapılacak. Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı’na destek vererek “Velimiz” olmaya hak kazan bağışçılarımıza sertifikalarının teslim edileceği törenin ardından kokteyle geçilecek.


20 Ekim Perşembe günü bağışlarıyla çocuklarımıza bir gelecek bağışlayan tüm hayırseverleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tüm Haberlere Göz Atın