Darüşşafaka Ailesi Ankara’da Buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Ankara buluşması

Darüşşafaka Cemiyeti, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna gönül vermiş bağışçılarını ve Ankara’da yaşayan Darüşşafakalıları, 9 Aralık’ta Kavaklıdere Sosyal Kulübü’nde düzenlediği kahvaltıda bir araya getirdi.

Etkinlikte, Darüşşafaka’nın bağışçıları, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cemiyet çalışanları, Ankara Darüşşafakalılar Derneği Başkanı Sungur Ağagil ve Dernek üyeleri, Ankara'da yaşayan Darüşşafakalılar ve halen üniversite eğitimini Ankara'da sürdüren Darüşşafaka mezunları hep birlikte samimi bir ortamda keyifli vakit geçirdi.

Darüşşafakalı çocukların yaşamlarının eğitimle değişmesi için destek veren Ankaralı vasiyet ve rezidans bağışçıları ile bireysel ve kurumsal bağışçılar, bu etkinlikte buluştu.

Etkinlikte yaptığı konuşmada Talha Çamaş, misafirleri Cemiyet’in 2017 faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

Bu sayede Darüşşafaka Ailesi’nden güncel haberleri alan bağışçılar ayrıca hem Ankara'da yaşayan Darüşşafakalıları hem de diğer bağışçıları tanıma fırsatı buldu.

Ayrıca Darüşşafaka Velilerini Arıyor Programı kapsamında bir öğrencinin bir yıllık eğitim giderlerine destek vererek “Darüşşafaka’nın Veli Bağışçısı” olan Zeynep Sütütemiz, Fulya Erden ve Gülnihal Akbay’a sertifikaları takdim edildi. 

Zeynep Sütütemiz'e Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş tarafından sertifikası sunulurken

Fulya Erden'e Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tekin tarafından sertifikası sunulurken

Gülnihal Akbay'a Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Çağlar tarafından sertifikası sunulurken

Öğrencilerimizin geleceğinin eğitimle aydınlanmasına katkıda bulunan Ankaralı bağışçılarımız, var ettiniz var olun!

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?