Darüşşafaka, 31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda

 ›  Haberler  › ↓ 
tuyapkitap fuarı_2.JPG

Darüşşafaka, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle 17 - 25 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de düzenlenen 31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda yerini aldı.
 
tuyapkitap fuarı_1.JPG

Sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Darüşşafaka’ya başlayan 12 kız ve 12 erkek, toplam 24 öğrencinin ilköğretim 4. sınıftan lise mezuniyetine kadar tüm eğitim giderlerini üstlenen TÜYAP, Darüşşafaka’yı desteklemeyi sürdürüyor.  TÜYAP,  31.’sini düzenlediği  İstanbul Kitap Fuarı’nda Darüşşafaka için de özel bir yer ayırdı. Yoğun ilgi gören Darüşşafaka standını ziyaret edenler arasında Darüşşafakalı öğrenciler
Bu yıl özellikle çocuk ve gençlik edebiyatının önde gelen isimlerini ağırlayan İstanbul Kitap Fuarı’ndaki Darüşşafaka standı, her yaştan katılımcıdan ilgi görüyor.
 
tuyapkitap fuarı_3.JPG

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım ile Darüşşafakalı öğrencilerin de ziyaret ettiği standımızda hem  Darüşşafaka hakkında bilgi veriliyor hem de Darüşşafaka ürünlerinin satışı yapılıyor.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?