Darüşşafaka YDK 29. kez toplandı

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Yüksek Danışma Kurulu toplantısı yapıldı

Darüşşafaka Cemiyeti’nde gerçekleştirilen toplantıya, 44 YDK üyesinin yanı sıra, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, okul müdürleri ve cemiyet çalışanları katıldı. 


28. YDK toplantısının sonuçlarının görüşülmesiyle başlayan toplantıda 2018 yılı Darüşşafaka Cemiyeti faaliyetlerinin özet raporu, 2019 Yılı Hedefleri ve Bütçe Teklifi, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın 1. dönem faaliyetlerinin özet raporu ve YDK Çalışma Gruplarının çalışmaları hakkında bilgi sunuldu. 

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hakan Tahiroğlu 2019 yılı Stratejik Hedefleri, Genel Sekreter Yardımcısı Özlem Aslan Mali Hedefleri anlattı.

Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreteri Senem Başyurt 2018 yılı İletişim faaliyetlerinin yanı sıra Maslak Kampüs Projesi hakkında ayrıntılı bilgiler paylaştı ve Üyeler yeni kampüsle ilgili değerlendirmelerde bulundu. YDK Üyeleri yenilenmesi planlanan kampüste Darüşşafaka ruhunun korunmasıyla ilgili hassasiyetlerini dile getirdiler.

Genel Sekreter Yardımcısı Burçak Karakaya

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Cem Şipal

Sunumların ardından YDK ve Cemiyet üyeleri 2019 hedefleriyle ilgili de değerlendirmelerde bulundu ve önerilerini dile getirdiler. 

Toplantının sonunda, 30. YDK toplantısının 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü yapılmasına karar verildi.

Tüm Haberlere Göz Atın