Darüşşafaka 2022 Yılı Entegre Raporu’na “Sürdürülebilirliğin Oscarı”

 ›  Haberler  › ↓ 

Darüşşafaka Cemiyeti, 2022 Yılı Entegre Raporu’yla Sürdürülebilirlik Akademisi’nin 10. kez düzenlediği “Sürdürülebilir İş Ödülleri 2023”te “Sivil Toplum Kuruluşları Sürdürülebilir İş Raporlaması” kategorisinde 1.lik ödülünün sahibi oldu.

Sürdürülebilirlik Akademisi’nin önemli çalışması olan; sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan iş modellerini, projeleri vurgulayarak, iş dünyası için rol modelleri paylaşmak amacıyla, bu yıl 10. kez düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde kazananlar, görkemli ödül töreninde açıklandı. Türkiye’nin önde gelen 55 akademisyeninden oluşan jüri tarafından 16 kategoride belirlenen 36 ödül, Mandarin Oriental Bosphorus’ta 17 Ekim’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ödül töreninde Darüşşafaka Cemiyeti de 2022 Yılı Entegre Raporu’yla “Sivil Toplum Kuruluşları Sürdürülebilir İş Raporlaması” kategorisindeki 1.lik ödülünün sahibi oldu.

Darüşşafaka Cemiyeti’nin 2022 Yılı Entegre Raporu bu yıl Marcom Awards’ta da başvuru yaptığı 4 kategorinin tamamında 1.lik kazanarak “Platinum” ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Summit International Awards’ta (SIA) bronz ödül kazandı.

 

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?