Darüşşafaka 2. kez İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu

 ›  Haberler  › ↓ 

insana-saygi-odulu-2015_rsz.jpg
Mesut Kızıl'a ödülü Özgür Dertli takdim etti.

Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye'nin iş ve insanı buluşturan en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve insan kaynakları alanında verilen en prestijli ödüllerden biri olan İnsana Saygı Ödülü'ne bir kez daha layık görüldü. Geçen yıl da İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi olan Darüşşafaka, bu ödüle layık görülen ilk sivil toplum kuruluşu olmuştu.

14. kez verilen İnsana Saygı Ödülü, iş başvurularını adaylara özel olarak en hızlı ve yüksek oranda yanıtlayan kurumlara veriliyor. Darüşşafaka, 2014 yılında Kariyer.net'de yer alan ilanlarına toplam 34.200 aday başvurusu alarak ve adaylara ortalama 1 gün içinde başvurularıyla ilgili hızlı geri dönüş yaparak bu ödülü almaya hak kazandı.

11 Şubat 2015 Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi'nde birçok kurumsal firmanın katılımıyla gerçekleşen 17. İnsan Kaynakları Zirvesi'nde düzenlenen törende Darüşşafaka Cemiyeti Genel Sekreter Yardımcısı Mesut Kızıl, İnsana Saygı Ödülü'nü Kariyer.net Tele Satış Birim Müdürü Özgür Dertli'den aldı.

Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?