Damat|Tween’den Darüşşafakalı çocuklara eğitim desteği!

 ›  Haberler  › ↓ 
damattween_06062014_1.jpgOrka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu 
 
 
Erkek moda perakendesinin lider markalarını bünyesinde barındıran Orka Holding, kuruluşundan bu yana büyük önem verdiği kurumsal sosyal sorumluluk projelerini tüm hızıyla sürdürüyor. Orka Holding, Darüşşafaka Cemiyeti ile Babalar Günü’ne özel yürüttüğü yeni proje kapsamında, sosyo-ekonomik açıdan yeterli imkana sahip olmayan çocukların uluslararası standartlarda eğitim almasına ve aydın bireyler olarak topluma kazandırılmasına destek oluyor.
 
Damat|Tween mağazalarında 1 Haziran'da başlayan proje kapsamında, yapılan alışverişlerde her fatura için Darüşşafaka’ya 5 TL bağış yapılıyor. Damat|Tween’in tüm mağazalarında geçerli olacak olan uygulama, Babalar Günü’nün kutlanacağı 15 Haziran 2014 Pazar gününe kadar sürecek.
 
damattween_06062014_2.jpgdamattween_06062014_3.jpg
 
Proje, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar’ın ev sahipliğinde İstinye Park Damat|Tween mağazasında verilen davetle kutlandı. Darüşşafaka Cemiyeti onuruna verilen davete, iş, akademi ve sanat camiasından çok sayıda ünlü sima katıldı.
 
 
Bugün varsak, Damat|Tween gibi markalara borçluyuz
 
damattween_060614_8.JPG
 
Davette şeref konuğu olarak yer alan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş,“Bugün varsak ve binlerce çocuğun hayatını değiştirebiliyorsak, bu hayırsever kişi ve kurumların sayesindedir. Bu kurumlardan biri olan erkek giyim markası Damat|Tween, düzenli olarak Darüşşafaka'nın destekçileri arasında yer alıyor. Ülkemizin önde gelen giyim markası Damat Tween ile birlikte bu projeyi gerçekleştirmekten dolayı son derece mutluyuz” dedi. Çamaş, kampanya ile toplumun, ebeveyni hayatta olmayan çocukların eğitimle geleceğinin değişmesine destek olmasını dilediklerini söyledi. 
 
 
Orka’nın gücü, toplumla kurduğu ilişkide de gizli 
 
damattween_06062014_5.jpgOrka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, şirket kuruluşundan bugüne büyük önem verdikleri sosyal sorumluluk projelerini Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasının olmazsa olmaz unsuru olarak gördüklerini söyledi. Orakçıoğlu, bu anlayışla başlattıkları çok sayıda projeler arasında, Darüşşafaka Cemiyeti ile çocukların eğitimi ve geleceği için yürütülen çalışmaların ayrı bir değer taşıdığını vurguladı. Orakçıoğlu, “Darüşşafaka ile bugüne kadar yürüttüğümüz projelerde önemli kaynak oluşturduğumuza inanıyoruz. “Eğitimde fırsat eşitliği” ile sosyo-ekonomik açıdan yeterli imkana sahip olmayan çocuklarımıza aydınlık bir gelecek hazırlama konusunda büyük farkındalık yarattık” dedi.
 
Orka Holding’in başarısının, sadece ürün ve hizmet kalitesiyle değil aynı zamanda toplumla kurduğu güvene dayalı ilişkiyle de bağlantılı olduğunu vurgulayan Orakçıoğlu, şunları söyledi: “Bu topraklardan doğan ve dünya moda perakendesinde gün geçtikçe daha fazla söz sahibi olmayı başaran Damat|Tween olarak eğitimin her seviyesi için destek verdiğimiz projelere devam edeceğiz. Darüşşafaka Cemiyeti ile yürüttüğümüz projelerle Türkiye toplumunun sorumlu bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki bu çocuklarımızın başarısı, Türkiye’nin dünyadaki kalıcı başarısı için gerekli nitelikli insan kaynağının temelini oluşturacak.” 
 
damattween_06062014_6.jpg.JPG
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?