Daçkalılar, Darüşşafakalılar Derneği’nin 103. yıldönümünde buluştu

 ›  Haberler  › ↓ 
Darüşafaka mezunu bir grup öğrencinin “Daçka ruhu”nu taşıyanlar ile Darüşşafaka’ya gönül verenler arasındaki iletişim ve dayanışmayı geliştirmek, amacıyla 8 Ağustos 1908 tarihinde kurduğu Darüşşafakalılar Derneği, 103. yaşını 31 Temmuz 2011 tarihinde Beşiktaş Yıldız Parkı’ndaki Dahill Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıyla kutladı.
Darüşşafakalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necip Akbaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yıldırım, Başkan Vekili Davut Ökütçü, Yönetim Kurulu üyeleri Beşir Özmen, Fırat Tekin ile Ataol Ay’ın yanı sıra farklı dönemlerden çok sayıda Darüşşafakalı katıldı.

Darüşşafakalılar Derneği’nin 103. yıldönümü kutlamasına gösterilen ilgiden ötürü Darüşşafakalılara ve dostlarına teşekkür eden Dernek Başkanı Necip Akbaş, “Çok keyifli ve güzel bir gün yaşadık. Zamanlarını ayırıp kahvaltıya katılan, Derneğimize maddi manevi destekte bulunan tüm Darüşşafakalılara ve gönüllerinde Darüşşafaka sevgisi olan herkese teşekkürlerimizi sunarız. Eğitim ve öğretim kurumu olmasının ötesinde ana kucağımız, baba ocağımız olan Darüşşafakamız için daha güzel daha coşkulu etkinliklerde buluşacağımıza inanıyorum” dedi.
 
 
 

 
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?