Daçka AŞ ürünleri GittiGidiyor'dan da satılıyor

 ›  Haberler  › ↓ 
ben-bir-dackaliyim-dvd_rsz.jpgDarüşşafaka Cemiyeti’nin bir kuruluşu olan Daçka Eğitim Araştırma Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri AŞ’nin Darüşşafaka’da okuyan öğrencilere kaynak yaratmak amacıyla geliştirdiği ürünler, ülkemizin en büyük sanal alışveriş sitesi GittiGidiyor.com’daki Darüşşafaka Dükkanı’ndan da satın alınabiliyor.
 
GittiGidiyor Darüşşafaka Dükkanı'na yeni eklenen bu özel ürünlerden biri, Darüşşafaka Cemiyeti’nin 150. Yılı şerefine Coşkun ve Müge Aral’ın hazırladığı “Ben Bir Daçkalıyım” filminin DVD’si.
 
Darüşşafaka'nın 150 yıllık öyküsünün anlatıldığı filmin DVD'sine 118 TL karşılığında sahip olmak için lütfen buraya tıklayınız.
 
 
Darüşşafaka GittiGidiyor Dükkanı’na yeni eklenen diğer ürünlerse, Daçka AŞ tarafından yüzde 100 pamuktan birinci kalite ürettirilen Darüşşafaka logolu bornoz ve havlu...
 
dacka bornoz.jpgdacka havlu.jpg
 
125 TL’den satılan Darüşşafaka bornozundan temin etmek için lütfen buraya, 25 TL’den satılan Darüşşafaka havlusundan edinmek içinse lütfen buraya tıklayınız.
 
Darüşşafaka ve Daçka AŞ ürünlerini tercih ederek eğitimde fırsat eşitliğine destek olmak isteyenleri GittiGidiyor Darüşşafaka Dükkanı'na bekliyoruz.
 
Daçka AŞ’nin ürünleri hakkında bilgi almak için:
Yetkili: Ümit Kıvman
Tel: 0212 286 22 11-276 50 20/419
umit.kivman@darussafaka.org
  
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?