Çocuklarımızın yarınları bağışlarınızla hep bayram olsun!

 ›  Haberler  › ↓ 
Paylaşmanın adıdır bayram… Sevgiyi, sevinci, sahip olunan en güzel değerleri… Darüşşafaka Cemiyeti 148 yıldır olduğu gibi bu bayram da herkesi paylaşmaya, bağışlarınızla maddi durumu yetersiz çocuklarımıza eğitim fırsatı vermeye davet ediyor. Çocuklarımıza aydınlık yarınlar yaratmak, onlara her gün bayram coşkusu yaratmak dileğiyle...
Bu Bayram Darüşşafaka’ya bağış yapın, Öğrencilerimize gelecek bağışlayın.
Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Darüşşafaka, 1863 yılından beri Türkiye’de babasız kalmış yetenekli öğrencileri bulup onları yetiştirmeye ve ülkemize kazandırmaya devam ediyor. Bunu da kurumlardan ve bireylerden aldığı bağışlarla başarıyor.
Bu bayramda siz de destek verin, Türkiye’nin aydınlık yarınlarına ışık tutun.
Darüşşafaka’ya yapılan her bağış Türkiye’nin aydınlık yarınlarına yapılan bir yatırım… 24 saatini Darüşşafaka’da geçiren bir öğrencilerin eğitim masraflarının yanı sıra; giyim, barınma, beslenme ve sağlık gereksinimlerinin de karşılandığı düşünüldüğünde verilen her kuruş destek özel bir anlam taşıyor.
Bağışınızın miktarı veya türü ne olursa olsun çocuklarımızın eğitimi için değerli…Yaptığınız her bağışla, çocuklarımıza bir gelecek bağışlıyorsunuz.
Bağışlarınızı; www.darussafaka.org  sitesi üzerinden online olarak, bankaların internet şubelerinin bağış menülerinden, Darüşşafaka Cemiyeti'nin hesap numaralarına havale/eft yoluyla, banka ATM’lerinden, bankaların telefon şubelerinden ve Darüşşafaka Cemiyeti merkezine elden teslim olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm Haberlere Göz Atın
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?